Teslimat & Kargo

TATİL BİLDİRİMİ:
Bayram tatili nedeniyle 17-18-19 Haziran tarihlerinde İstanbul içi kurye teslimatları yapılmayacaktır. İstanbul içi teslimatlara 20 Haziran Perşembe günü devam edilecektir.

Bayramdan önce İstanbul dışından vereceğiniz (kargo gönderimleri) siparişler için son gün 13 Haziran Perşembe’dir. 13 Haziran Perşembe günü transit süresi 2 gün ve üzeri olan adreslere gönderim yapılmayacaktır. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Alanya gibi transit süresi 2 gün olan yerlerden bayram öncesi sipariş vermek için son gün 12 Haziran Carşamba günü olacaktır. Kargo gönderilerine bayramdan sonra 24 Haziran Pazartesi günü devam edilecektir.

Istanbul

1-MOTO KURYE: Aynı Gün Teslimat (Sabah saat 11:00’den önce sipariş verin ve aynı gün teslim ediyoruz. Pazartesiden Cumartesiye teslimatlar!)
İstanbul’da şu anda motosikletli kurye ile kapıdan kapıya teslimat servisi sunuyoruz. Kurye ile taze ve dondurulmuş ürünleri taşıyoruz ve İstanbul’un belirli ilçelerine teslimat yapıyoruz – Minimum sipariş tutarı 500₺

Saat 11:00’den önce verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Saat 11:00’den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilecektir. Pazar günü teslimat yapılmamaktadır! Ayrıca Resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.

Teslimat maliyeti:
Fiyat bulunduğunuz ilçeye göre değişmektedir.
Kurye ücreti mesafenize göre otomatik olarak hesaplanır.

Aynı gün teslim kurye fiyatları (Yaklaşık):

AVRUPA YAKASI
Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Fatih, Kağıthane: 150,00₺-180.00₺

ASYA YAKASI
Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye: 180.00₺-220.00₺

Diğer ilçeler: Ödeme sayfasında adresinizi girdiğinizde otomatik olarak hesaplanacak moto kurye ücretini görebilirsiniz.

Istanbul moto courier same day service areas

 

Teslimat zamanı:
Doğrudan kapınıza teslim ediyoruz.

Motosikletli kurye ile her gün 12:00-19:00 saatleri arasında teslimat yapıyoruz. Pazar günleri teslimat yapmadığımızı lütfen unutmayın.

Siparişleriniz için maalesef kesin bir teslimat süresi veremiyoruz. Ancak, moto kurye ile yapılan teslimatlar için, saat 12:00’den itibaren size yaklaşık teslimat penceresini içeren bir e-posta göndereceğiz.

*Sabah saat 11:00’a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilir. Sabah saat 11:00’den sonra verilmesi durumunda ertesi gün adresinize teslim edilir. (Pazar günü hariç)

Teslimat için aceleniz mi var? lütfen bize yazın –>  Contact

2-İSTANBUL’UN UZAK İLÇELERİNE KARGO: (Siparişler Pazartesi’den Perşembe’ye Yurtiçi Kargo ile gönderilir!)İstanbul’un uzak ilçeleri için kargo seçeneği. 5000₺ üzeri ücretsiz kargo!

Istanbul Avrupa yakası: Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Avcılar.
Istanbul Asya yakası: Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik, Tuzla, Şile, Adalar.

Kargo ile teslimatı seçtiğinizde yukarıdaki ilçeler için daha ucuz teslimat seçenekleri. Siparişleriniz Pazartesi’den Perşembe’ye Yurtiçi Kargo ile gönderilir.

Lütfen not edin; siparişinizi kuru buz veya buz kasetleri ile paketlemek için her türlü özeni gösteriyor olsak da, özellikle yaz aylarında kargo sürelerinin uzun sürmesi veya ürünlerin buzunun çözülmesi durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi unutmayın.


istanbul yurtici kargo areas

Fiyat
5000₺ üzeri ücretsiz kargo!
İstanbul’un uzak ilçeleri için iki farklı kargo seçeneğimiz bulunmaktadır.
Dondurulmuş ürünler için kargo paketinde kuru buz kullanılmasını tavsiye ederiz. Bunun maliyeti 175 TL’dir.
Siparişiniz sadece taze ürünler içeriyor ise: kargo paketinde buz blokları kullanabiliriz. Bunun maliyeti 150 TL’dir.
Her iki seçenekte de tüm ürünler köpük kutularda gönderilmektedir.


Diğer Şehirler

5000₺ üzeri ücretsiz kargo! Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz!
Dondurulmuş ürünler sipariş ettiyseniz, bunları buz blokları/kuru buz dahil olmak üzere paketlemek için her türlü özen gösterilse de, buzlarının çözülme riskinin bulunduğunu lütfen unutmayın.
Özellikle sıcak yaz günlerinde kargonuzu kargo şubenizden teslim almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. (Kargo şubesi/Kargo takip kodu bilgileri size e-mail ile gönderilecektir)

we deliver all over turkey
İstanbul dışından verilen siparişler için sadece kredi kartı ve banka havalesi kabul ediyoruz. Nakit ödeme seçeneği yoktur. Minimum sipariş tutarı 500 TL’dir.

Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz!
Kargo takip kodunu bizden aldıktan sonra 2 gün içerisinde paketiniz tarafınıza teslim edilmediyse lütfen Yurtiçi Kargo şubenize giderek paketinizi teslim alın. Ürünler kargoda yaşanan gecikmelerden dolayı bozulursa herhangi bir geri ödeme almayacaksınız.

Ankara, Izmir, Eskişehir, Muğla (Bodrum, Marmaris, Fethiye) ve diğer şehirlere Yurtici Kargo ile gönderiyoruz. Lütfen web sitemizde kayıtlı olduğunuzdan emin olun. Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Düzce, Bolu, Bilecik, Eskişehir, Yalova, Uşak, Burdur, Bartın, Manisa, Aydın, Afyon, Denizli, Adana, Mersin, Hatay, Zonguldak, Karabük, Çankırı ve Turkiye’nin diğer tüm şehirleri. Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz!

Teslimatlar pazartesiden perşembeye yapılır. Perşembe günü transit süresi 2 gün ve üzeri olan adreslere gönderim yapmıyoruz.
Diğer illere siparişlerinizi Pazartesi’den Perşembe’ye kargo ile gönderiyoruz. Gece yarısından önce verdiğiniz siparişleri ertesi gün Kargo firmasına göndereceğiz.
Cuma günü gönderirsek, kargo şirketleri Cumartesi günü yarım gün çalıştığı için siparişinizin ertesi gün teslim edilmeme riski vardır. Siparişiniz donmuş ürünler içerdiğinden, bu riski almak istemiyoruz. Çarşamba günü saat 23:59’dan (gece yarısı) sonra sipariş verirseniz, siparişinizi Pazartesi günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edeceğiz. Perşembe günü transit süresi 2 gün ve üzeri olan adreslere gönderim yapmıyoruz.

Siparişiniz ısıya dayanıklı köpük kutu içerisinde içerisinde buz paketleri veya kuru buz (ödeme sayfasından seçebilirsiniz) ile gönderilecektir. Dondurulmuş ürünler sipariş ettiyseniz, buz blokları/kuru buz da dahil olmak üzere, bunların paketlenmesi için her türlü özen gösterilmesine rağmen, buzlarının çözülme riskinin bulunduğunu lütfen unutmayın.

Lütfen not edin; siparişinizi kuru buz veya buz kasetleri ile paketlemek için her türlü özeni gösteriyor olsak da, özellikle yaz aylarında kargo sürelerinin uzun sürmesi veya ürünlerin buzunun çözülmesi durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi unutmayın.

Fiyat
5000₺ üzeri ücretsiz kargo!
İstanbul dışından vereceğiniz siparişler için iki farklı kargo seçeneğimiz bulunmaktadır.
Dondurulmuş ürünler için kargo paketinde kuru buz kullanılmasını tavsiye ederiz. Bunun maliyeti 175 TL’dir.
Siparişiniz sadece taze ürünler içeriyor ise: kargo paketinde buz blokları kullanabiliriz. Bunun maliyeti 150 TL’dir.
Her iki seçenekte de tüm ürünler köpük kutularda gönderilmektedir.

ÖNEMLİ NOT
Kargo firmasının herhangi bir nedenle paketinizi teslim edememesi halinde size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek paketi kendiniz teslim almanız gerekebilir. Şubeye erişiminiz yoksa (şubeye ulaşmak için otobüs, minibüs veya araba kullanamıyorsanız), web sitemizden sipariş vermenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz..

Kargo şirketi beni evde bulamadı. Geri ödeme alacak mıyım?
Üzgünüz, hayır. Siparişinizi söz verdiğimiz şekilde paketleyip Yurtiçi Kargo ile adresinize göndereceğiz. Sipariş takip numaranız, paketinizi Yurtiçi Kargo’ya teslim ettiğimiz gün e-posta ile alacaksınız. Sipariş takip kodunuz tarafımızdan tarafımıza ulaştıktan sonraki gün kargo firması şubesini arayarak siparişinizin teslim edilip edilemeyeceğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Gerekirse kargo şubesinden gidip paketinizi kendiniz almalısınız.

Paketinizi Yurtiçi Kargo’ya teslim ettikten sonra, teslimatı veya teslim almayı koordine etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Kargo firmasının sizi evinizde bulması konusunda maalesef yapabileceğimiz bir şey yok. Kargo ile ilgili gecikme veya sorunların firmamızın sorumluluğu dışında olduğunu ve bu nedenle başarısız kargo teslimatları için geri ödeme yapılmayacağını üzülerek belirtmek isteriz.


İstanbul’da sıcak havalarda kurye ile nasıl teslimat yapıyoruz?
Teslimat kutularımızda buz blokları kullanıyoruz. Ayrıca tüm teslimat kolilerini icebox’larda saklıyoruz. Siparişiniz moto kuryemiz tarafından 3-4 saat içinde adresinize teslim edilir bu yüzden size teslim edilene kadar ürünlerinizin buzu kesinlikle çözülmeyecektir.

Şimdilik fiziki bir mağazamız bulunmamaktadır. Sadece online servis verdiğimiz için ofisimizden teslimat yapmıyoruz, lütfen web sitemizden sipariş verin..